DomůNejčastěji pokládané otázkyiLocalize nahlásil, že je nib kompilovaný. Co mám dělat?Jaký je význam každého symbolu stavu řetězce?
  iLocalize 4 > Nejčastěji pokládané otázky Rejstřík

Jaký je význam každého symbolu stavu souboru?

Stav Popis
Ověřit návrh Rozvržení NIB souboru je třeba zkontrolovat v Interface Builderu. Upozornění: Pokud bylo rozvržení hodně změněno, je možné resetovat rozvržení na rozložení z původního jazyka pomocí příkazu Projekt> Přestavět vybrané soubory. Pro odstranění tohoto symbolu, použijte příkaz Přeložit > Schválit soubor nebo Schválit z kontextové nabídky.
Soubor přidán Soubor byl aktualizován během poslední aktualizace. Pro smazání symbolů použijte příkaz Přeložit > Smazat symboly u aktualizovaných souborů.
Soubor aktualizován Soubor byl přidán během poslední aktualizace. Pro smazání symbolů použijte příkaz Přeložit > Smazat symboly u aktualizovaných souborů.
Varování Soubor vykazuje nějaké problémy. Dvojklikem na ikonu symbolu zjistíte podrobnosti nesrovnalosti v souboru. V závislosti na druhu nesrovnalostí, se doporučuje, přestavět soubor pomocí původního jazyka, příkazem Projekt > Přestavět vybrané soubory.
Soubor nenalezen Soubor na disku neexistuje. Tento problém je třeba vyřešit, když tento soubor není pro lokalizaci dostupný. Pokud by však soubor měl existovat, použijte příkaz Projekt > Přestavět vybrané soubory k vytvoření nového souboru podle původního jazyka.
Synchronizovat z disku Obsah souboru se musí načíst z disku. iLocalize automaticky znovu obsah souboru načte vždy, když se aplikace aktivuje.
Aktuální soubor Vyberete-li více než jeden soubor, tento symbol ukazuje soubor, jehož řetězec je aktuálně vybrán v tabulce řetězců.

Autorská práva © DSD.net (Domů)
Poslední aktualizace 8. února 2017

DomůNejčastěji pokládané otázkyiLocalize nahlásil, že je nib kompilovaný. Co mám dělat?Jaký je význam každého symbolu stavu řetězce?